×

:

Not a valid Time
Ovo je neophodno polje.
DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DS-7104NI-Q1/M

DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DS-7104NI-Q1/M

*IZDVOJENO* ANALOGNA OPREMA KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) po cijeni

82,23 EUR

KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) je visokokvalitetna kamera s glavnim karakteristikama 5MP, različitim izlazima, CMOS senzorom te naprednom tehnologijom. Opremljena je IP67 zaštitom, omogućuje odličnu sliku i ima IR raspon do 40m. Sa automatskim filterom, balansom bijele boje te kontrolama, ova kamera je idealna za siguran nadzor prostora.

Uz potvrdu narudžbe
SKU
72072
KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm)

Glavne karakteristike

5MP

TVI/AHD/CVI/CVBS izlaz

1/2.7” Progressive Scan CMOS    

EXIR 2.0 tehnologija

DWDR, MONTAŽA U 3 OSI

IP67 zaštita, 2DDNR, Smart IR

Leća

3.6mm (80°)

Signal

PAL/NTSC

Efektivni pikseli

2560(š)x1944(v)

Video frame rate

2560x1944@20fps

Sinkronizacija

interna

Domet IR-a

do 40m

Dan/Noć

IR filter sa automatskom promjenom Smart IR, Automatski white balance, auto gain control, kontrola elektronskog okidača  

Angle Adjustment

0°-360°, Tilt: 0°-75°, Rotacija: 0°-360°

Minimalno osvjetljenje

0.01Lux @ F1.2

HD Video izlaz

analogni HD

Odnos signal/šum

62dB

Napajanje

12VDC

Radna temperatura

-40C ~ 60C

Potrošnja struje

4,3w

Dimenzije

110 mm × 93.2 mm

Masa

350g

Dostupna opcija

NOSAČ KAMERE DS-1280ZJ-S

 

Detalji
Težina kg 0.500000
Akcija Da
Proizvodac HIKVISION
Kategorija VIDEONADZOR
Skupina ANALOGNA OPREMA
Pod skupina KAMERE 5 MP
KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) je vrlo kvalitetna i pouzdana kamera koja bi mogla biti odličan izbor za vaše potrebe. Ova kamera ima nekoliko značajnih funkcija koje bi mogle biti od velike koristi za vas. Prvo, ova kamera ima visoku rezoluciju slike koja će vam omogućiti da jasno vidite sve detalje u snimci. Također, ova kamera ima infracrvenu tehnologiju koja će vam omogućiti da snimate čak i u uvjetima slabog osvjetljenja. Osim toga, ova kamera ima funkciju detekcije pokreta koja će vas obavijestiti ako se nešto dogodi u području koje nadzire. Kamera također ima mogućnost snimanja u više formata, što će vam omogućiti da odaberete format koji najbolje odgovara vašim potrebama. Sve u svemu, KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) bi mogla biti izvrstan izbor za vas ako tražite kvalitetnu kameru s mnogim korisnim funkcijama.
KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) je visokokvalitetna kamera koja pruža izvanredne performanse i funkcionalnosti. Ova kamera ima rezoluciju od 5MP i podržava TVI/AHD/CVI/CVBS izlaz, što omogućava fleksibilnost u integraciji sa različitim sistemima. Kamera je opremljena 1/2.7" Progressive Scan CMOS senzorom koji pruža oštre i jasne slike čak i u uslovima slabog osvjetljenja. Također, kamera koristi EXIR 2.0 tehnologiju za produženje dometa IR osvjetljenja do 40m, što omogućava snimanje u potpunom mraku. DWDR funkcija omogućava snimanje slika visoke kvalitete čak i u situacijama sa izraženim kontrastima svjetlosti. Montaža u 3 osi olakšava podešavanje kamere prema potrebama snimanja. Kamera je također opremljena IP67 zaštitom koja omogućava rad u različitim vremenskim uslovima. 2DDNR funkcija smanjuje šum na slici, dok Smart IR automatski prilagođava IR osvjetljenje u zavisnosti od udaljenosti objekta. Sa lećom od 3.6mm (80°), ova kamera omogućava širok vidni ugao za snimanje većeg prostora. Podržava PAL/NTSC signal za kompatibilnost sa različitim uređajima. KAMERA DS-2CE78H0T-IT3F(3.6mm) je odličan izbor za nadzor i sigurnost, bilo da se radi o domu, poslovnom prostoru ili javnom prostoru. Sa visokom rezolucijom, izvanrednom slikom i naprednim funkcijama, ova kamera pruža pouzdanu i profesionalnu sigurnosnu soluciju.
Kratkog opis osnovnih pojmova videonadzor kamera
IR IR svijetlo. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 do 120 metara ili više metara (EXIR tehnologija)
LED LED svijetlo je vidljivo svijetlo koje koriste kamere s nocnim radom u boji. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 ili više metara
IP66, IP67 zaštita od vlage i vode. Oznaka da je kamera 100% otporna
IK10 zaštita od udaraca – antivandal kamera
HCL je značajka koja je nastala zbog prekomjerne ekspozicije od jakih izvora svjetlosti poput svjetala ili reflektora. HLC je vrlo korisno u sprečavanju zasljepljivanja sigurnosnih kamera noću. Čitljivost registarske pločice na parkiralištu na ulaznim točkama.
Frame rate fp/s broj snimljenih slika u sekundi
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
AWB Auto Whitte balans je elektronski proces u video kamerama a koristi se da se dobiju realne boje na temelju bijele boje. Proces se odvija na bazi bijelog objekta u slici.
IP kamere To su Internet protokol kamere namjenjene za rad putem LAN mreze ili UTP kabla.
TURBO HD ili HDTVI, HDCVI, AHD Nudi video snimak visoke kvalitete putem koaksialnog kabela, idealan za stara ozičenja.
BLC kompenzacija pozadinskog osvjetljenja
PoE Power Over Ethernet – napajanje kamera putem UTP kabela, napajanje direktno iz PoE snimaca ili PoE switch-a.
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
CCTV Close Circuit TV ( Slobodan prijevod Interna TV ) U Hrvatskoj koristimo naziv Video nadzor.
H.264 H.264 je standard za video kompresiju te je ekvivalent za MPEG-4 Part 10, ili MPEG-4 AVC (za Advanced Video Coding ).
Lux Jedinica mjere za nivo svjetla definirana kada svjetlosni tok od 1 lumena padne na područje od 1 m2.
Min. Illumination Minimalno osvjetljenje (osjetljivost kamere ) potrebno za rad kamere Osjetljivost kamere povezana je sa F-STOP objektiva , refleksije sa objekta i topline boje. Što je veći F-STOP to je potrebno više svjetla i obratno. Napr: za istu kameru ako je 1Lux / F2,0 onda je 0,5 Lux / F1,4.
Progressive scan Progresivno skeniranje - način izrade slike tako da se skeniraju sve linije po redu. Bolja slika.
Real Time Prikaz slike u stvarnom vremenu daje se obično kod DVR-ova, Multiplexera itd.
Resolution Broj Horizontalnih TV linija za analogne uređaje ili broj točaka (pixela ) za digitalne uređaje.
Rezolucija snimanja Određuje koliko maksimalno kvalitetno uređaj za snimanje može snimati neki video signal. Rezolucija prikazivanja slike odnosi se na cijeli ekran bez obzira na broj video ulaza ( kamera ). Rezolucija snimljenog materijala ovisi u kojoj je rezoluciji snimam svaki kanal.
Objektiv Optička komponenta koja se sastoji od jednog ili više elementa optičkog stakla - specijalno brušenih leća.
PinHole Lens Optika fiksnog irisa koja koristi vrlo malen otvor za diskretan nadzor prostora
Možda ti se također šviđa?
PTZ POMICNA KAMERA HIKVISION DS-2DE2A404IWDE3 (2.8-12mm) - 4Mpx
PTZ POMICNA KAMERA HIKVISION DS-2DE2A404IWDE3 (2.8-12mm) - 4Mpx
Normalna cijena 503,75 EUR Posebna cijena 236,76 EUR
Trenutno nije dostupno
DS-KB2411-IM VANJSKA JEDINICA
DS-KB2411-IM VANJSKA JEDINICA
56,06 EUR
KAMERA DS-2CE12DFT-F(3.6mm)
KAMERA DS-2CE12DFT-F(3.6mm)
85,96 EUR
KAMERA DS-2DE4425IW-DE
KAMERA DS-2DE4425IW-DE
Normalna cijena 1.143,13 EUR Posebna cijena 537,28 EUR
Trenutno nije dostupno
KAMERA HWT-T150-M (2.8mm)
KAMERA HWT-T150-M (2.8mm)
Normalna cijena 69,75 EUR Posebna cijena 32,79 EUR
Trenutno nije dostupno
KAMERA DS-2CD2386G2-I(4mm)
KAMERA DS-2CD2386G2-I(4mm)
414,86 EUR
Protuprovala senzor MOUSE07
Protuprovala senzor MOUSE07
14,95 EUR
KAMERA DS-2CE10DF8T-F 3.6mm
KAMERA DS-2CE10DF8T-F 3.6mm
145,76 EUR
KAMERA DS-2CD1343G0-I(4mm)
KAMERA DS-2CD1343G0-I(4mm)
201,83 EUR
KAMERA DS-2CE17D0T-IT3F(3.6mm)
KAMERA DS-2CE17D0T-IT3F(3.6mm)
89,70 EUR
KAMERA DS-2DE4A215IW-DE
KAMERA DS-2DE4A215IW-DE
691,44 EUR
KAMERA DS-2CD2043G2-IU (2.8mm)
KAMERA DS-2CD2043G2-IU (2.8mm)
Normalna cijena 290,63 EUR Posebna cijena 136,60 EUR
Trenutno nije dostupno
KAMERA DS-2CD2186G2-I 2,8 mm
KAMERA DS-2CD2186G2-I 2,8 mm
482,14 EUR
KAMERA DS-2CD2123G2-I(2.8mm)
KAMERA DS-2CD2123G2-I(2.8mm)
276,58 EUR