*IZDVOJENO* DODATNA OPREMA DS-1H34-0102P po cijeni

Normalna cijena 97,18 EUR Posebna cijena 48,59 EUR

DS-1H34-0102P je višenamjenski uređaj za produživanje, dijeljenje i konvertiranje mrežnih signala, idealan za proširenje mrežnih kapaciteta u poslovnim okruženjima. Ulaz podržava 1-ch 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standard, dok su izlazni portovi opremljeni s 2-ch 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standard. Kompaktnog dizajna, ovaj uređaj se lako montira na zid ili stol, pružajući stabilnost i efikasnost u širokom rasponu primjena.

Uz potvrdu narudžbe
SKU
78056
• Ulaz: 1-ch 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standard • Izlaz: : 2-ch 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standard

Detalji
Težina kg 0.200000
Akcija Da
Proizvodac /
Kategorija VIDEONADZOR
Skupina DODATNA OPREMA
Pod skupina EXTENDERI, DJELITELJI, KONVERTERI
DS-1H34-0102P je visokokvalitetni proizvod koji nudi izvrsne performanse i funkcionalnosti. Naša preporuka za kupnju ovog proizvoda temelji se na nekoliko značajki koje ga čine iznimno vrijednim ulaganjem. Prvo, ovaj proizvod nudi izuzetnu pouzdanost i dugotrajnost, što je ključno za industrijske primjene. Drugo, DS-1H34-0102P ima izvrsnu otpornost na habanje i koroziju, što ga čini idealnim za teške radne uvjete. Treće, ovaj proizvod nudi vrhunsku preciznost i točnost, što ga čini idealnim za precizna mjerenja i kontrolu procesa. Četvrto, DS-1H34-0102P ima visoku razinu sigurnosti i zaštite, što ga čini idealnim za primjene u kojima je važna zaštita osoba i opreme. Konačno, ovaj proizvod nudi izvrsnu prilagodljivost i fleksibilnost, što ga čini idealnim za različite primjene i zahtjeve. Sve u svemu, DS-1H34-0102P je izuzetno vrijedan proizvod koji nudi izvrsne performanse i funkcionalnosti. Preporučujemo ga za kupnju za sve one koji traže visokokvalitetni proizvod koji će ispuniti njihove zahtjeve.
DS-1H34-0102P je visokokvalitetni proizvod koji pruža izvrsne performanse i pouzdanost. Ovaj proizvod nudi jedan ulaz sa 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standardom, što omogućava pouzdanu i brzu vezu. Također, ovaj proizvod ima dva izlaza koji podržavaju 10/100BaseT(X) i IEEE 802.3at standard, što omogućava višestruku povezivost. DS-1H34-0102P je jednostavan za instalaciju i upotrebu. Sadrži intuitivno sučelje koje omogućava korisnicima da lako konfiguriraju i upravljaju ovim proizvodom. Također, ovaj proizvod dolazi sa visokokvalitetnim materijalima koji osiguravaju dugotrajnost i pouzdanost. Ovaj proizvod nudi izvrsnu brzinu prijenosa podataka i stabilnu vezu. Zahvaljujući podršci za IEEE 802.3at standard, DS-1H34-0102P omogućava napajanje preko Ethernet kabla, što olakšava instalaciju i smanjuje potrebu za dodatnim napajanjem. Jedna od ključnih značajki ovog proizvoda je njegova visoka pouzdanost. DS-1H34-0102P je testiran i certificiran kako bi osigurao stabilan rad i izdržljivost. Ovaj proizvod je idealan za industrijske primjene gdje je pouzdanost ključna. U zaključku, DS-1H34-0102P je visokokvalitetni proizvod koji pruža izvrsne performanse, pouzdanost i jednostavnu upotrebu. Sa svojim naprednim značajkama i podrškom za IEEE 802.3at standard, ovaj proizvod je idealan za industrijske primjene gdje je brza i stabilna veza od ključne važnosti.
Kratkog opis osnovnih pojmova videonadzor kamera
IR IR svijetlo. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 do 120 metara ili više metara (EXIR tehnologija)
LED LED svijetlo je vidljivo svijetlo koje koriste kamere s nocnim radom u boji. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 ili više metara
IP66, IP67 zaštita od vlage i vode. Oznaka da je kamera 100% otporna
IK10 zaštita od udaraca – antivandal kamera
HCL je značajka koja je nastala zbog prekomjerne ekspozicije od jakih izvora svjetlosti poput svjetala ili reflektora. HLC je vrlo korisno u sprečavanju zasljepljivanja sigurnosnih kamera noću. Čitljivost registarske pločice na parkiralištu na ulaznim točkama.
Frame rate fp/s broj snimljenih slika u sekundi
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
AWB Auto Whitte balans je elektronski proces u video kamerama a koristi se da se dobiju realne boje na temelju bijele boje. Proces se odvija na bazi bijelog objekta u slici.
IP kamere To su Internet protokol kamere namjenjene za rad putem LAN mreze ili UTP kabla.
TURBO HD ili HDTVI, HDCVI, AHD Nudi video snimak visoke kvalitete putem koaksialnog kabela, idealan za stara ozičenja.
BLC kompenzacija pozadinskog osvjetljenja
PoE Power Over Ethernet – napajanje kamera putem UTP kabela, napajanje direktno iz PoE snimaca ili PoE switch-a.
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
CCTV Close Circuit TV ( Slobodan prijevod Interna TV ) U Hrvatskoj koristimo naziv Video nadzor.
H.264 H.264 je standard za video kompresiju te je ekvivalent za MPEG-4 Part 10, ili MPEG-4 AVC (za Advanced Video Coding ).
Lux Jedinica mjere za nivo svjetla definirana kada svjetlosni tok od 1 lumena padne na područje od 1 m2.
Min. Illumination Minimalno osvjetljenje (osjetljivost kamere ) potrebno za rad kamere Osjetljivost kamere povezana je sa F-STOP objektiva , refleksije sa objekta i topline boje. Što je veći F-STOP to je potrebno više svjetla i obratno. Napr: za istu kameru ako je 1Lux / F2,0 onda je 0,5 Lux / F1,4.
Progressive scan Progresivno skeniranje - način izrade slike tako da se skeniraju sve linije po redu. Bolja slika.
Real Time Prikaz slike u stvarnom vremenu daje se obično kod DVR-ova, Multiplexera itd.
Resolution Broj Horizontalnih TV linija za analogne uređaje ili broj točaka (pixela ) za digitalne uređaje.
Rezolucija snimanja Određuje koliko maksimalno kvalitetno uređaj za snimanje može snimati neki video signal. Rezolucija prikazivanja slike odnosi se na cijeli ekran bez obzira na broj video ulaza ( kamera ). Rezolucija snimljenog materijala ovisi u kojoj je rezoluciji snimam svaki kanal.
Objektiv Optička komponenta koja se sastoji od jednog ili više elementa optičkog stakla - specijalno brušenih leća.
PinHole Lens Optika fiksnog irisa koja koristi vrlo malen otvor za diskretan nadzor prostora
Moglo bi Vas zanimati
Možda ti se također šviđa?
KAMERA HWT-T340-VF (2,8-12mm)
KAMERA HWT-T340-VF (2,8-12mm)
Normalna cijena 112,13 EUR Posebna cijena 56,06 EUR
DS-PD2-P10P-W DETEKTOR
DS-PD2-P10P-W DETEKTOR
Normalna cijena 71,01 EUR Posebna cijena 35,51 EUR
ALARMNI KOMPLET 1616 LED
ALARMNI KOMPLET 1616 LED
Normalna cijena 355,06 EUR Posebna cijena 177,54 EUR
DETEKTOR PLINA GN METAN
DETEKTOR PLINA GN METAN
Normalna cijena 41,11 EUR Posebna cijena 20,56 EUR
KAMERA HWT-T110-P (2.8mm)
KAMERA HWT-T110-P (2.8mm)
Normalna cijena 26,16 EUR Posebna cijena 13,09 EUR
VENTIL KPK-AV-ZB
VENTIL KPK-AV-ZB
Normalna cijena 112,13 EUR Posebna cijena 56,06 EUR
KAMERA DS-2CD2146G2-I 4mm
KAMERA DS-2CD2146G2-I 4mm
Normalna cijena 351,33 EUR Posebna cijena 175,66 EUR
DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DVR-204G-K1
DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DVR-204G-K1
Normalna cijena 93,44 EUR Posebna cijena 46,73 EUR
KAMERA DS-2CD2367G2P-LSU/SL (2.8mm)
KAMERA DS-2CD2367G2P-LSU/SL (2.8mm)
Normalna cijena 710,13 EUR Posebna cijena 355,06 EUR
CSR-IN
CSR-IN
Normalna cijena 1.495,00 EUR Posebna cijena 747,50 EUR
ALARMNI KOMPLET 585 LED
ALARMNI KOMPLET 585 LED
Normalna cijena 250,41 EUR Posebna cijena 125,21 EUR
ČITAČ KARTICA DS-K1107MK
ČITAČ KARTICA DS-K1107MK
Normalna cijena 85,96 EUR Posebna cijena 42,99 EUR
DS-QAZ1307G1T-E
DS-QAZ1307G1T-E
Normalna cijena 299,00 EUR Posebna cijena 149,50 EUR
Smartphone modul za mjerenje tjelesne temperature HM-TB3317-3/M1-MINI (O-STD)
Smartphone modul za mjerenje tjelesne temperature HM-TB3317-3/M1-MINI (O-STD)
Normalna cijena 448,50 EUR Posebna cijena 224,25 EUR
KAMERA DS-2CD2047G2H-LIU (4mm) eF
KAMERA DS-2CD2047G2H-LIU (4mm) eF
Normalna cijena 370,01 EUR Posebna cijena 185,01 EUR