×

:

Not a valid Time
Ovo je neophodno polje.

Alarmni sustav komplet POWERMAX V2

391,88 EUR
Alarmni sustav PowerMax je savršeno rješenje za osiguravanje vašeg doma ili poslovnog prostora. Centrala malih dimenzija jednostavna je za ugradnju i nudi integriranu tipkovnicu, unutarnju sirenu, magnetski kontakt za vrata, detektor pokreta te daljinski upravljač. Proširiva je do 28 zona i podržava različite dodatne module za veću funkcionalnost. Uz opciju ostanka u kući, omogućuje aktiviranje alarma dijelom prostora. Ugrađeni komunikator poziva programirane brojeve u slučaju alarma. Jamči sigurnost uz backup bateriju te jednostavno upravljanje putem ikona na osvijetljenom LCD ekranu.
Dostupnost: Trenutno nije dostupno
SKU
00075

Opcija ostanka u kući alarmne centrale omogućuje aktiviranje alarma i kada spavate ili kada su djeca sama doma,
na način da je samo dio kuće ili stana alarmiran.
Centrala je proširiva do 28 zona tj. 28x različitih detektora (pokreta, dima, vode, CO2)..
Integrirani komunikator u slučaju alarma poziva 4x programirana telefonska broja.

Centralu je također moguće proširiti sa bežičnom tipkovnicom, vanjskom sirenom, GSM komunikatorom i raznim
dodatnim modulima.

Osnovni komplet sadrži:
1x PowerMax alarmna centrala
1x detektor pokreta NEXT MCW
1x magnetski kontakt MCT -302
1x daljinski upravljač MCT- 234
1x backup baterija za centralu

Bežični Alarmni sustav Visonic PowerMax:

• 28 bežičnih zona (28x različitih detektora)
• Panel koji sadrži sve u jednom
• Osvjetljeni LCD ekran
• Kompaktni dizajn, uklapa se u svaki proctor
• Prilagodljive komunikacijske mogućnosti
• Ugrađeni PSTN komunikator (u slučaju alarma centrala Vas zove na mobitel)
• GSM/GPRS ili IP modul komunikacije prema potrebi
• Jednostavna ugradnja i upravljanje s tipkovnicom baziranom na ikonama
• Dvosmjerni RF sistem s prilagodljivom antenom
• Opcija particija- kontrola do 3 particije
• U skladu s međunarodnim normama i odredbama, uključujući FCC, CE i EN50131 grade 2
• Izbornik na hrvatskom jeziku

Detalji
Akcija Ne
Akcija Da
Težina kg 2500.000000
Kratkog opis osnovnih pojmova videonadzor kamera
IR IR svijetlo. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 do 120 metara ili više metara (EXIR tehnologija)
LED LED svijetlo je vidljivo svijetlo koje koriste kamere s nocnim radom u boji. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 ili više metara
IP66, IP67 zaštita od vlage i vode. Oznaka da je kamera 100% otporna
IK10 zaštita od udaraca – antivandal kamera
HCL je značajka koja je nastala zbog prekomjerne ekspozicije od jakih izvora svjetlosti poput svjetala ili reflektora. HLC je vrlo korisno u sprečavanju zasljepljivanja sigurnosnih kamera noću. Čitljivost registarske pločice na parkiralištu na ulaznim točkama.
Frame rate fp/s broj snimljenih slika u sekundi
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
AWB Auto Whitte balans je elektronski proces u video kamerama a koristi se da se dobiju realne boje na temelju bijele boje. Proces se odvija na bazi bijelog objekta u slici.
IP kamere To su Internet protokol kamere namjenjene za rad putem LAN mreze ili UTP kabla.
TURBO HD ili HDTVI, HDCVI, AHD Nudi video snimak visoke kvalitete putem koaksialnog kabela, idealan za stara ozičenja.
BLC kompenzacija pozadinskog osvjetljenja
PoE Power Over Ethernet – napajanje kamera putem UTP kabela, napajanje direktno iz PoE snimaca ili PoE switch-a.
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
CCTV Close Circuit TV ( Slobodan prijevod Interna TV ) U Hrvatskoj koristimo naziv Video nadzor.
H.264 H.264 je standard za video kompresiju te je ekvivalent za MPEG-4 Part 10, ili MPEG-4 AVC (za Advanced Video Coding ).
Lux Jedinica mjere za nivo svjetla definirana kada svjetlosni tok od 1 lumena padne na područje od 1 m2.
Min. Illumination Minimalno osvjetljenje (osjetljivost kamere ) potrebno za rad kamere Osjetljivost kamere povezana je sa F-STOP objektiva , refleksije sa objekta i topline boje. Što je veći F-STOP to je potrebno više svjetla i obratno. Napr: za istu kameru ako je 1Lux / F2,0 onda je 0,5 Lux / F1,4.
Progressive scan Progresivno skeniranje - način izrade slike tako da se skeniraju sve linije po redu. Bolja slika.
Real Time Prikaz slike u stvarnom vremenu daje se obično kod DVR-ova, Multiplexera itd.
Resolution Broj Horizontalnih TV linija za analogne uređaje ili broj točaka (pixela ) za digitalne uređaje.
Rezolucija snimanja Određuje koliko maksimalno kvalitetno uređaj za snimanje može snimati neki video signal. Rezolucija prikazivanja slike odnosi se na cijeli ekran bez obzira na broj video ulaza ( kamera ). Rezolucija snimljenog materijala ovisi u kojoj je rezoluciji snimam svaki kanal.
Objektiv Optička komponenta koja se sastoji od jednog ili više elementa optičkog stakla - specijalno brušenih leća.
PinHole Lens Optika fiksnog irisa koja koristi vrlo malen otvor za diskretan nadzor prostora
Možda ti se također šviđa?
KAMERA DS-2CD2083G2-I (4mm)
KAMERA DS-2CD2083G2-I (4mm)
387,50 EUR
POWERMAX PRO ALARMNA CENTRALA
POWERMAX PRO ALARMNA CENTRALA
445,34 EUR
Trenutno nije dostupno
Video komplet TVI 16 kamera 2MP
Video komplet TVI 16 kamera 2MP
729,43 EUR
PROŠIRENJE MAG808C
PROŠIRENJE MAG808C
350,00 EUR
KAMERA HWT-B120-M (3,6mm)
KAMERA HWT-B120-M (3,6mm)
31,25 EUR
TOWER 40 MCW
TOWER 40 MCW
82,34 EUR
Trenutno nije dostupno
KOAKS. KABEL RG6AL 75 OHM
KOAKS. KABEL RG6AL 75 OHM
0,29 EUR
Trenutno nije dostupno
PRODUŽNA PRIKLJUČNICA 3/3m
PRODUŽNA PRIKLJUČNICA 3/3m
8,13 EUR