×

:

Not a valid Time
Ovo je neophodno polje.

HDCVI Kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF (2MPx, 2.7~12 mm, IR 30m)

98,84 EUR

Ova HDCVI kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF nudi visoku razlučivost od 2 megapiksela i mogućnost prilagodbe fokusa od 2.7 do 12 mm. Opremljena je infracrvenim diodama za noćno snimanje do 30 metara te ima IP67 kućište, što je čini vodootpornom. Idealan izbor za sigurnosne nadzore vani.

Dostupnost: Trenutno nije dostupno
SKU
HAC-HFW1200R-VF

2MP 1/2.7" CMOS; ICR,
25/30fps@1080P, AWB, AGC, BLC,
2DNR, 2.7 - 12mm,
IC 30m, Smart IC, IP67, DC12V;

Detalji
Akcija Ne
Akcija Ne
Težina kg 680.000000
HDCVI Kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF je visokokvalitetna kamera koja pruža izuzetno jasne slike i pouzdano nadziranje. Sa rezolucijom od 2MPx i 1/2.7" CMOS senzorom, ova kamera omogućava snimanje video zapisa visoke definicije. Jedna od glavnih karakteristika ove kamere je mogućnost snimanja pri brzini od 25/30fps@1080P, što omogućava glatko snimanje i reprodukciju video zapisa. Također, kamera ima funkcije kao što su automatska bijela ravnoteža (AWB), automatska kontrola pojačanja (AGC) i kompenzacija pozadinskog osvjetljenja (BLC), koje zajedno pružaju optimalne postavke slike u različitim uvjetima osvjetljenja. Kamera ima i funkciju dvodimenzionalnog digitalnog smanjenja šuma (2DNR), koja smanjuje digitalni šum i poboljšava kvalitetu slike. Podesivi objektiv od 2.7 - 12mm omogućava fleksibilnost u odabiru željenog vidnog polja. HDCVI Kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF također ima ugrađeni infracrveni (IR) reflektor koji pruža noćni vid do udaljenosti od 30 metara. Ova značajka omogućava nadzor čak i u potpunom mraku, pružajući sigurnost i pouzdanost u svim uvjetima. Kamera je opremljena pametnim IC sustavom koji podržava razne funkcije kao što su detekcija pokreta, prepoznavanje lica i brojeva registarskih tablica. Ove funkcije omogućavaju napredno nadziranje i analizu, čineći kameru idealnom za različite sigurnosne potrebe. Kao i svi Dahua proizvodi, HDCVI Kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF je izrađena od visokokvalitetnih materijala koji su otporni na vremenske uvjete. Kamera ima IP67 certifikat koji potvrđuje njen otpor vodi i prašini, što je čini idealnom za vanjsku upotrebu. Kamera radi na DC12V napajanju, što je standardna snaga za većinu sigurnosnih sustava. Ova kamera je jednostavna za instalaciju i konfiguraciju, a također podržava daljinsko upravljanje putem mreže. U zaključku, HDCVI Kamera Dahua HAC-HFW1200R-VF je izuzetno kvalitetna kamera koja pruža visoku rezoluciju i pouzdano nadziranje. Sa svojim naprednim značajkama i otpornošću na vremenske uvjete, ova kamera je idealna za razne sigurnosne potrebe.
Kratkog opis osnovnih pojmova videonadzor kamera
IR IR svijetlo. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 do 120 metara ili više metara (EXIR tehnologija)
LED LED svijetlo je vidljivo svijetlo koje koriste kamere s nocnim radom u boji. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 ili više metara
IP66, IP67 zaštita od vlage i vode. Oznaka da je kamera 100% otporna
IK10 zaštita od udaraca – antivandal kamera
HCL je značajka koja je nastala zbog prekomjerne ekspozicije od jakih izvora svjetlosti poput svjetala ili reflektora. HLC je vrlo korisno u sprečavanju zasljepljivanja sigurnosnih kamera noću. Čitljivost registarske pločice na parkiralištu na ulaznim točkama.
Frame rate fp/s broj snimljenih slika u sekundi
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
AWB Auto Whitte balans je elektronski proces u video kamerama a koristi se da se dobiju realne boje na temelju bijele boje. Proces se odvija na bazi bijelog objekta u slici.
IP kamere To su Internet protokol kamere namjenjene za rad putem LAN mreze ili UTP kabla.
TURBO HD ili HDTVI, HDCVI, AHD Nudi video snimak visoke kvalitete putem koaksialnog kabela, idealan za stara ozičenja.
BLC kompenzacija pozadinskog osvjetljenja
PoE Power Over Ethernet – napajanje kamera putem UTP kabela, napajanje direktno iz PoE snimaca ili PoE switch-a.
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
CCTV Close Circuit TV ( Slobodan prijevod Interna TV ) U Hrvatskoj koristimo naziv Video nadzor.
H.264 H.264 je standard za video kompresiju te je ekvivalent za MPEG-4 Part 10, ili MPEG-4 AVC (za Advanced Video Coding ).
Lux Jedinica mjere za nivo svjetla definirana kada svjetlosni tok od 1 lumena padne na područje od 1 m2.
Min. Illumination Minimalno osvjetljenje (osjetljivost kamere ) potrebno za rad kamere Osjetljivost kamere povezana je sa F-STOP objektiva , refleksije sa objekta i topline boje. Što je veći F-STOP to je potrebno više svjetla i obratno. Napr: za istu kameru ako je 1Lux / F2,0 onda je 0,5 Lux / F1,4.
Progressive scan Progresivno skeniranje - način izrade slike tako da se skeniraju sve linije po redu. Bolja slika.
Real Time Prikaz slike u stvarnom vremenu daje se obično kod DVR-ova, Multiplexera itd.
Resolution Broj Horizontalnih TV linija za analogne uređaje ili broj točaka (pixela ) za digitalne uređaje.
Rezolucija snimanja Određuje koliko maksimalno kvalitetno uređaj za snimanje može snimati neki video signal. Rezolucija prikazivanja slike odnosi se na cijeli ekran bez obzira na broj video ulaza ( kamera ). Rezolucija snimljenog materijala ovisi u kojoj je rezoluciji snimam svaki kanal.
Objektiv Optička komponenta koja se sastoji od jednog ili više elementa optičkog stakla - specijalno brušenih leća.
PinHole Lens Optika fiksnog irisa koja koristi vrlo malen otvor za diskretan nadzor prostora
Možda ti se također šviđa?
HIKVISION ALARMNA CENTRALA DS-PWA32-HGR
HIKVISION ALARMNA CENTRALA DS-PWA32-HGR
147,68 EUR
Trenutno nije dostupno
 Hikvision Monitor DS-D5021FC 21"
Hikvision Monitor DS-D5021FC 21"
412,34 EUR
Trenutno nije dostupno
Bezicni detektor dualni DS-PD2-P25-W DETEKTOR
Bezicni detektor dualni DS-PD2-P25-W DETEKTOR
89,10 EUR
Trenutno nije dostupno
Dahua zidni nosač za kamere PFB204W
Dahua zidni nosač za kamere PFB204W
14,69 EUR
Trenutno nije dostupno
KAMERA HWI-T221H (4mm)
KAMERA HWI-T221H (4mm)
90,00 EUR
Patch panel STP C5 24p
Patch panel STP C5 24p
74,09 EUR
Trenutno nije dostupno
Objektiv MTV MP f=6mm, F1.6, 1/2.5, M12
Objektiv MTV MP f=6mm, F1.6, 1/2.5, M12
19,80 EUR
Trenutno nije dostupno
GRIJAC 24 VAC
GRIJAC 24 VAC
12,54 EUR
Trenutno nije dostupno
BW-FLD BEŽIČNI DETEKTOR POPLAVE
BW-FLD BEŽIČNI DETEKTOR POPLAVE
136,06 EUR
RJ45 Konektor
RJ45 Konektor
0,16 EUR
Trenutno nije dostupno