×

:

Not a valid Time
Ovo je neophodno polje.

ZIGBEE HUB KPK-ZBHUB-ETH

52,98 EUR

ZIGBEE HUB KPK-ZBHUB-ETH

Uz potvrdu narudžbe
SKU
13018
Žičani Zigbee Hub/Gateway Svojstva : - Obavezan uređaj za povezivanje Zigbee uređaja s Tuya aplikacijom - Široka kompatibilnost, gateway podržava razne Zigbee 3.0 uređaje - Žičana komunikacija s mrežom radi minimalne latencije - Napaja se sa standardnim USB adapterom i Micro USB kabelom - Podržava do 300 Zigbee uređaja na jednom gatewayu Specifikacije : - Podržava Tuya aplikaciju - Komunikacija s uređajima : Zigbee 3.0 - 1x RJ45 utor - Maksimalan broj spojenih uređaja : 50 - Radna temperatura : -10°C - +55°C

Detalji
Weight kg 0.200000
Is Featured Ne
Manufacturer OEM
categ_Import_Root RASPRODAJA
Napišite recenziju
Recenzirate:ZIGBEE HUB KPK-ZBHUB-ETH
Kratkog opis osnovnih pojmova videonadzor kamera
IR IR svijetlo. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 do 120 metara ili više metara (EXIR tehnologija)
LED LED svijetlo je vidljivo svijetlo koje koriste kamere s nocnim radom u boji. Ovisno od kamere do kamere može biti od 20 ili više metara
IP66, IP67 zaštita od vlage i vode. Oznaka da je kamera 100% otporna
IK10 zaštita od udaraca – antivandal kamera
HCL je značajka koja je nastala zbog prekomjerne ekspozicije od jakih izvora svjetlosti poput svjetala ili reflektora. HLC je vrlo korisno u sprečavanju zasljepljivanja sigurnosnih kamera noću. Čitljivost registarske pločice na parkiralištu na ulaznim točkama.
Frame rate fp/s broj snimljenih slika u sekundi
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
AWB Auto Whitte balans je elektronski proces u video kamerama a koristi se da se dobiju realne boje na temelju bijele boje. Proces se odvija na bazi bijelog objekta u slici.
IP kamere To su Internet protokol kamere namjenjene za rad putem LAN mreze ili UTP kabla.
TURBO HD ili HDTVI, HDCVI, AHD Nudi video snimak visoke kvalitete putem koaksialnog kabela, idealan za stara ozičenja.
BLC kompenzacija pozadinskog osvjetljenja
PoE Power Over Ethernet – napajanje kamera putem UTP kabela, napajanje direktno iz PoE snimaca ili PoE switch-a.
Auto Iris Mehanička funkcija objektiva, koja automatski regulira protok svjetla na senzor kamere.
CCTV Close Circuit TV ( Slobodan prijevod Interna TV ) U Hrvatskoj koristimo naziv Video nadzor.
H.264 H.264 je standard za video kompresiju te je ekvivalent za MPEG-4 Part 10, ili MPEG-4 AVC (za Advanced Video Coding ).
Lux Jedinica mjere za nivo svjetla definirana kada svjetlosni tok od 1 lumena padne na područje od 1 m2.
Min. Illumination Minimalno osvjetljenje (osjetljivost kamere ) potrebno za rad kamere Osjetljivost kamere povezana je sa F-STOP objektiva , refleksije sa objekta i topline boje. Što je veći F-STOP to je potrebno više svjetla i obratno. Napr: za istu kameru ako je 1Lux / F2,0 onda je 0,5 Lux / F1,4.
Progressive scan Progresivno skeniranje - način izrade slike tako da se skeniraju sve linije po redu. Bolja slika.
Real Time Prikaz slike u stvarnom vremenu daje se obično kod DVR-ova, Multiplexera itd.
Resolution Broj Horizontalnih TV linija za analogne uređaje ili broj točaka (pixela ) za digitalne uređaje.
Rezolucija snimanja Određuje koliko maksimalno kvalitetno uređaj za snimanje može snimati neki video signal. Rezolucija prikazivanja slike odnosi se na cijeli ekran bez obzira na broj video ulaza ( kamera ). Rezolucija snimljenog materijala ovisi u kojoj je rezoluciji snimam svaki kanal.
Objektiv Optička komponenta koja se sastoji od jednog ili više elementa optičkog stakla - specijalno brušenih leća.
PinHole Lens Optika fiksnog irisa koja koristi vrlo malen otvor za diskretan nadzor prostora
Možda ti se također šviđa?
Detektori NEXT CAM PG2
Detektori NEXT CAM PG2
197,84 EUR
Trenutno nije dostupno
KAMERA DS-2CE16C2T-IT3  3.6mm
KAMERA DS-2CE16C2T-IT3 3.6mm
82,34 EUR
Trenutno nije dostupno
HikVison KAMERA HWI-B121H 2,8mm
HikVison KAMERA HWI-B121H 2,8mm
90,00 EUR
DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DS-7708NI-I4
DIGITALNI VIDEO SNIMAČ DS-7708NI-I4
14.833,18 EUR
Trenutno nije dostupno
BNC KONEKTOR SPRING
BNC KONEKTOR SPRING
0,66 EUR
Trenutno nije dostupno
6T video arhiva za video nadzor
6T video arhiva za video nadzor
329,84 EUR
Trenutno nije dostupno
MONITOR DS-D5022QE-B
MONITOR DS-D5022QE-B
146,70 EUR
Bežična panik tipka MCT 211
Bežična panik tipka MCT 211
56,93 EUR
Trenutno nije dostupno
SF 105
SF 105
24,05 EUR
Trenutno nije dostupno
REDUNDANT NETWORK IRIS/SIMPO
REDUNDANT NETWORK IRIS/SIMPO
113,75 EUR
PTZ KAMERA IP DS-2CD2F22FWD-I 2MP 2.8mm
PTZ KAMERA IP DS-2CD2F22FWD-I 2MP 2.8mm
198,00 EUR
Trenutno nije dostupno
NOSAČ KAMERE DS-1604ZJ-BOX
NOSAČ KAMERE DS-1604ZJ-BOX
81,50 EUR